Vize Takip Sistemi

Vize takip sistemi ile müşterilerinizin randevu, dosya ve kargo takip işlemlerini tek ekran üzerinden kolaylıkla yürütebilirsiniz.

Acentenizin ihtiyaç ve taleplerine uygun olarak vize takip işlemlerinin personel ihtiyacını azaltarak tek bir kanal üzerinden kayıt altında tutulmasını ve istendiğinde muhasebeleştirerek birim birim raporlarının sunulabilmesini sağlayan yazılım desteğidir.

Vize takip sistemi acentelere büyük ölçüde zamandan tasarruf sağlarken aynı zamanda hata oranı en yüksek olan departmanın hata oranlarını en aza indirger. Randevuları hatırlatan uyarı sistemi, dosya takibi yapılmasını sağlayan detaylı pasaport, eksik evrak ve rezervasyon belgeleri kayıt sistemi ile pasaport sonucu çıktığında ilgili birimden teslim alınıp kargo işlemlerinin takip edilmesine kadar pek çok önemli adım sıfır hata üzerine kurulu sistemimiz üzerinden kolaylıkla yürütülmektedir.

Vize Takip Sistemi

SYS-R

 

Seyahat acenteleri için uçtan uca, daha kolay, daha hızlı ve muadilleri ile kıyaslanamayacak kadar ekonomik online çözümler sunuyor ve süreci her anlamda yönetiyoruz.

Müşterilerimizin benzersiz tüm ihtiyaçlarınıza hızlı yanıt verebilmek için özel modüller, düğmeler ve alanlar ekliyor, kendimizi sürekli yeniliyoruz.

Bizi Takip Edin!

Büyükesat Mah.
Turgutlu Sok. 36/1 GOP Çankaya/Ankara

sys@sys-r.com.tr
+90 312 229 08 88