LUCA, İlk Web Tabanlı Muhasebe Modülü!

Türkiye’nin ilk web tabanlı merkezi muhasebe sistemidir. TÜRMOB tarafından Luca projesi kapsamında mali müşavir-işletme ilişkisine çözüm sunmak üzere geliştirilmiştir. Mali müşavirlerin, müşterileri olan işletmeleri ile aynı ofisteymiş gibi çalışmalarını sağlar. LucaNet KOBİ Ticari Yazılımı ile internet teknolojisinin ve merkezi sistemin avantajlarından meslek mensuplarının işletmeleri de faydalanabilir ve bu sayede yatırım kabiliyeti kısıtlı olan işletmeler de ileri teknoloji kullanma imkanına sahip olurlar.

Avantajlar

• Minimum kaynak kullanımıyla, her bilgisayar için ayrı ayrı yazılım paketi almak yerine sadece kullanıcıların ihtiyaç duyduğu uygulamalara erişim sağlanarak, yüksek maliyetli lisanslama harcamalarına son
• Herhangi bir performans kaybı yaşanmadan, her yerden aynı performans ile işlem yapma olanağı, sınırsız depolama kapasitesi ile GB’larca bilgi saklayabilme
• “Bulut Mimari” ile verileri internette depolama ve her veriyi ayrı bir sunucuda yedekleme

 

Luca

SYS-R

 

Seyahat acenteleri için uçtan uca, daha kolay, daha hızlı ve muadilleri ile kıyaslanamayacak kadar ekonomik online çözümler sunuyor ve süreci her anlamda yönetiyoruz.

Müşterilerimizin benzersiz tüm ihtiyaçlarınıza hızlı yanıt verebilmek için özel modüller, düğmeler ve alanlar ekliyor, kendimizi sürekli yeniliyoruz.

Bizi Takip Edin!

Büyükesat Mah.
Turgutlu Sok. 36/1 GOP Çankaya/Ankara

sys@sys-r.com.tr
+90 312 229 08 88