Otel Rezervasyon Sistemi

Dünyanın pek çok noktasında anlaşmalı olduğunuz yurt içi ve yurt dışı otellere ait fiyatların sisteme girilmesi, rezervasyonlarda otomatik olarak fiyatlarının hesaplanması, grup ve münferit tüm konaklamaların operasyonel ve muhasebesel işlem takibinin sıfır hata üzerine kurulu sistemimiz ile tek ekran üzerinden sağlanmasıdır.

Opsiyon tarihleri, oda müsait durumu ve son anda gelişen organizasyonlar için gerekli tüm operasyonel komutlara sahip yazılım desteğimiz ile acentenizde süreç çok hızlı ilerleyecek!

Online rezervasyon işlemlerinizde oteller için kontenjan tanımlayabilir, stop-sale ekleyebilir ve sadece ön rezervasyon alınmasını sağlayabilirsiniz. Sanal pos entegrasyonu ile müşterilerinizin web siteniz üzerinden direkt olarak ödeme yapmasını sağlayabilirsiniz. Sistem isterseniz ödeme tamamlandığında voucher belgesini otomatik olarak hazırlayıp müşteriye iletir.

B2B Paneli ile yurt içi ve yurt dışı acentelerinize vereceğiniz şifreler sayesinde acenteleriniz B2B paneliniz üzerinden giriş yapabilirler. Acentelerinize özel sisteme girdiğiniz fiyatlar veya belirlediğiniz komisyonlar ile kendileri doğrudan rezervasyonlarını yapabilirler. Aynı zamanda ödemelerini komisyon dahil fiyat ile yapabilir veya net fiyat üzerinden işlemlerini hızlıca gerçekleştirebilirler.

Otel Ekstraları ekleme hizmeti ile otellerin tümünde geçerli olacak şekilde veya sadece belirli oteller için otel ekstraları komutu ekleyebilirsiniz. Rezervasyon işlemi sırasında müşteriniz bu ekstralardan istediğini istediği kadar seçip satın alabilir. Acenteleriniz otel seçtikten sonra ihtiyacı olan diğer hizmetlerden transfer, tur gibi hizmetleri de satın alabilir.

SYS süreç takibi programı, tüm otel rezervasyonları için acentenin ihtiyacı olan bir süreç takibine sahiptir. Yeni rezervasyon ile başlayıp ödeme durum bilgisine kadar tüm süreci kontrol altında tutan takip sistemi bulunmaktadır. Bu sistem ile kontrol etmek istediğiniz herhangi bir durumdaki tüm rezervasyonları tek ekran üzerinden görebilirsiniz. Aynı zamanda rezervasyon bazında takip etmek isterseniz yine tek ekran üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

SYS Otel Rezervasyon Sisteminde tarih, kişi, oda tipi değişiklikleri ile otel değişikliklerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Sistem tüm değişiklikler için fiyatları otomatik olarak yeniden hesaplayacak ve oluşan fiyat farkı için ne yapmak istediğinizi soracaktır. İptal işlemlerinde ise no-show ekleyebilir, hizmet bedellerini alabilir ve kalan tutar için iade kaydı oluşturabilirsiniz.

Bu deneyime ortak olmak için hemen tıklayarak demo talep edebilirsiniz.

Otel Takip Sistemi

SYS-R

 

Seyahat acenteleri için uçtan uca, daha kolay, daha hızlı ve muadilleri ile kıyaslanamayacak kadar ekonomik online çözümler sunuyor ve süreci her anlamda yönetiyoruz.

Müşterilerimizin benzersiz tüm ihtiyaçlarınıza hızlı yanıt verebilmek için özel modüller, düğmeler ve alanlar ekliyor, kendimizi sürekli yeniliyoruz.

Bizi Takip Edin!

Büyükesat Mah.
Turgutlu Sok. 36/1 GOP Çankaya/Ankara

sys@sys-r.com.tr
+90 312 229 08 88