Araç Kiralama Sistemi

Müşterilerinizin taleplerine uygun olarak yurt içi ve yurt dışında sunduğunuz araç kiralama hizmetlerini takip eden, muhasebeleştiren, tedarikçi ve müşteri yönetimini sağlayan ve istendiğinde bu hizmetleri detaylı bir şekilde birim birim raporlayan ve analiz eden yazılım desteğimizdir.

Araç kiralama hizmeti sunuyorsanız, tüm operasyonel süreci tek ekran üzerinden kolayca takip edebilirsiniz. Araç ve şoför görevlendirmenizi yapabilir, görevlendirme SMS’leri gönderebilir, yolculara bilgilendirme ve hatırlatma SMS’leri atabilir ve transfer durumlarını güncelleyebilirsiniz. Tüm bu işlemler kolaylıkla yürütmek ve yönetmek için karmaşa ve hatadan uzak bir yazılım desteğine ihtiyaç duyuyorsanız SYS her zaman yanınızda! Demo talep ederek çok daha fazla bilgi alabilirsiniz.

İletişime geçmek için tıklayınız.

Araç Kiralama Sistemi

SYS-R

 

Seyahat acenteleri için uçtan uca, daha kolay, daha hızlı ve muadilleri ile kıyaslanamayacak kadar ekonomik online çözümler sunuyor ve süreci her anlamda yönetiyoruz.

Müşterilerimizin benzersiz tüm ihtiyaçlarınıza hızlı yanıt verebilmek için özel modüller, düğmeler ve alanlar ekliyor, kendimizi sürekli yeniliyoruz.

Bizi Takip Edin!

Büyükesat Mah.
Turgutlu Sok. 36/1 GOP Çankaya/Ankara

sys@sys-r.com.tr
+90 312 229 08 88