SYS Kimler için Gereklidir?

Uçak Bileti Satışı

Uçak biletlerinizi otomatik aktararak takip etmenizi ve muhasebeleştirmenizi sağlar. Amadeus, Sabre, Galileo biletleri otomatik olarak sisteme aktarılır. Gelişmiş raporlama özelliği sayesinde kişiselleştirilebilir raporlar oluşturabilirsiniz.

Bilet

Yurt içi ve yurt dışı oteller ile dönemsel olarak anlaşılmış oda fiyatlarının sisteme girilerek rezervasyonlarda otomatik olarak fiyatlarını hesaplayabilir, grup ve münferit tüm konaklamaların takibini sağlayabilirsiniz.

Otel Rezervasyon

Happy tourists choosing hotel and booking room online flat vector illustration. People doing search or making choice of hostel and apartments via internet. Trip, vacation and accommodation concept

Transfer

Bireysel veya grup uçak, otel vb. transfer taleplerini kayıt altına alarak süreçleri hakkında yolcu ve şoföre sms, mail ve web uygulamaları ile bilgi verebilir, işlem ile ilgili tüm verileri takip edebilirsiniz. UETDS entegrasyonu tamamlanmış durumdadır.

Transfer

Yurt içi ve yurt dışında tüm müşterilerinizin araç kiralama hizmetlerini takip ederek muhasebeleştirebilir, tedarikçi ve müşteri yönetimini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda istendiğinde bu hizmöetleri raporlayarak analiz edebilirsiniz.

Araç Kiralama

Araç Kiralama

Toplantı ve Etkinlik

Müşterilerinizin kongre, seminer, lansman veya gala yemekleri gibi tüm organizasyonları için sistem üzerinden kayıt ve gelir-gider bilgilerini takip edebilirsiniz. Sıfır hata üzerine kurulu yazılım çözümlerimiz katılımcı sayısı ne kadar artarsa artsın tüm süreci sorunsuz bir şekilde takip edebilirsiniz.

Toplantı ve Etkinlik

Vize işlemleri konusunda hizmet veren bir acenteyseniz, vize başvuru ve takip süreçleri sizin için artık  çok daha kolay! Müşteri kaydı oluşturma, dosya durumunu takip etme, randevu takvimi oluşturma ve kargo takibine kadra pek çok adımı tek ekran üzerinden sıfır hata ile yürütebilirsiniz. Unutulmuş randevular, eksik evrakların takibi konusunda birden fazla kişi ile iletişime geçerek zaman kaybetme, kargo takibi için birden fazla telefon görüşmesi yapmak zorunda kalmadan, tüm gücünüzü satış hacmini artırmaya yönelik çalışmalara aktarabilirsiniz. Sistem sizin yerinize çoğu şeyi takip eder ve hatırlatır.

Vize

Vize

Ekranlarımızdan Görüntüler

SYS-R

 

Seyahat acenteleri için uçtan uca, daha kolay, daha hızlı ve muadilleri ile kıyaslanamayacak kadar ekonomik online çözümler sunuyor ve süreci her anlamda yönetiyoruz.

Müşterilerimizin benzersiz tüm ihtiyaçlarınıza hızlı yanıt verebilmek için özel modüller, düğmeler ve alanlar ekliyor, kendimizi sürekli yeniliyoruz.

Bizi Takip Edin!

Büyükesat Mah.
Turgutlu Sok. 36/1 GOP Çankaya/Ankara

sys@sys-r.com.tr
+90 312 229 08 88