Bilet Satış Sistemi

Rezervasyonu yapılan ve kesilen uçak biletlerinizi sisteme otomatik aktararak, tek ekran üzerinden  kolayca takip edebilir ve gerektiğinde her departman için ayrı ayrı raporlar oluşturup işlemlerinizi muhasebeleştirebilirsiniz.

SYS Bilet Takip Sistemi ile manuel satışlarınız için giriş ekranları yer almaktadır. Herhangi bir tedarikçiden satın aldığınız bileti sisteme manuel olarak işleyebilir ve muhasebesel işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

SYS-R, müşterilerine sıfır hata prensibi ile raporlama hizmeti sunarken, ücretsiz muhasebe danışmanlığı da vermiş olur. Zamandan tasarruf sağlayarak, personellerinizin birden fazla işlemi daha hızlı ve kolay bir şekilde yürütmesini sağlayan ayrıcalıklı yazılım çözümlerimizi şimdi deneyin!

Bilet Takip Sistemi

SYS-R

 

Seyahat acenteleri için uçtan uca, daha kolay, daha hızlı ve muadilleri ile kıyaslanamayacak kadar ekonomik online çözümler sunuyor ve süreci her anlamda yönetiyoruz.

Müşterilerimizin benzersiz tüm ihtiyaçlarınıza hızlı yanıt verebilmek için özel modüller, düğmeler ve alanlar ekliyor, kendimizi sürekli yeniliyoruz.

Bizi Takip Edin!

Büyükesat Mah.
Turgutlu Sok. 36/1 GOP Çankaya/Ankara

sys@sys-r.com.tr
+90 312 229 08 88