SYS’de dinamik ruhlara her zaman yer var!

Her sektörde olduğu gibi yazılım sektöründe de başarılı bir işin arkasında her zaman özverili bir ekip çalışması yatar. ‘Biz’ bilinci ile yapılan her işin ortaya mükemmel sonuçlar çıkaracağını çok iyi bilen bir ekip olarak, şirketimizdeki tüm yol arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. İşini severek yapmak, en iyisi için dur durak bilmeden çalışmak, yenilikleri yakından takip etmek ve değişime direnmek yerine ayak uydurmak şirketimizin temel taşlarındandır. 

Birimlerin birbirleri ile bağlantılı bir şekilde çalışmalarını sağlayan ve takip eden, iş verimliliğini artırmaya yönelik çalışmalarda bulunan, zaman tasarrufu sağlamalarını ön planda tutarak çalışan motivasyonuna destek olan ve beden gücü kadar beyin gücünün de verimli bir şekilde kullanılması gerektiğini düşünen dinamik bir şirket olarak, aramıza katılmak isteyen yeni ekip arkadaşlarımızın porfolyolarını görmekten mutluluk duyarız.

Neden SYS?


Biz ortak bir amacı paylaşan, gelişimi sahiplenip değişimden korkmayan, işini tutku ile yapan bir ekibiz! Heyecan verici yolculuğumuzda bize yol arkadaşı olacak, aynı heyecan ile değerlerimize sahip çıkan adayları SYS’ye kazandırmak, sizlerden öğrenerek yolumuza devam etmek en büyük tutkumuz. Karşılıklı saygı ve anlayış içerisinde farklılıklarımızı, bilgi, beceri ve deneyimlerimizi harmanlayarak etkin bir takım çalışmasına ortak olmak isterseniz, biz her zaman buradayız!

Unutmayın! Profesyonel hayattaki başarı birbirimizden aldığımız güç ile perçinlenir, bizi daima ileriye taşır.

SYS ekibine dahil olmak ister misiniz?

Kariyer

Kariyer Gelişimi!

SYS'de her departman kendi içerisinde uzmanlar tarafından yönetilir. Yükselen bir ivmede kariyer hedefi olan tüm çalışanlarımız emeklerinin karşılığını her zaman alacağını bilir. Şirket içi atama yapmayı, unvan vermeyi benimseyen Sys-R, çalışanları için aynı zamanda iyi bir okul niteliğindedir.

Eğitim ve Gelişim

Yazılımın bir gereği olarak SYS'de her gün yeni bir şey öğrenir, sürekli kendimizi güncel tutarız. İşimiz bizim için çok büyük bir tutku, bu tutkuyu da eğitimlerle desteklemek ise birincil görevimiz. Eğitimler kadar birbirimizden öğreneceğimiz her bir bilgi ile bizi geliştirecek hiçbir fırsatı kaçırmayız.

SYS'de Çalışmak

Bizi bir de bizden dinleyin 🙂 Ekibimize dahil olan tüm yol arkadaşlarımız bizim için biriciktir. Her bir takım oyuncumuz kendi işinin lideridir. Heyecanlı ve dinamik bir ekip ile çalışmanın faydalarını her zaman gören bir şirket olarak gün geçtikçe ekibimizi daha da büyütmeyi ve ileriye taşımayı hedefliyoruz.

SYS-R

 

Seyahat acenteleri için uçtan uca, daha kolay, daha hızlı ve muadilleri ile kıyaslanamayacak kadar ekonomik online çözümler sunuyor ve süreci her anlamda yönetiyoruz.

Müşterilerimizin benzersiz tüm ihtiyaçlarınıza hızlı yanıt verebilmek için özel modüller, düğmeler ve alanlar ekliyor, kendimizi sürekli yeniliyoruz.

Bizi Takip Edin!

Büyükesat Mah.
Turgutlu Sok. 36/1 GOP Çankaya/Ankara

sys@sys-r.com.tr
+90 312 229 08 88