SYS’nin Önemli Bir Misyonu Var!

 

Gelişimi daima destekler ve değişime ayak uydurmayı amaçlar.

Turizm, seyahat ve hizmet sektörlerinde çalışan kişi ve kurumların globalleşen dünyada gelişmeleri, büyümeleri ve lider konuma gelmelerini sağlamak için web tabanlı yazılım çözüm paketleri sunuyoruz.

Hedeflerimiz

Turizmin devamlılığının doğal güzelliklerin korunması, kültürel- tarihi doku ve değerlerin korunması ile mümkün olacağının bilincine sahip ve çevreye duyarlı bir şirket olarak ticari hayata birinci adımı atmış bulunuyoruz.

Bu güzel değerlere tüm dünya insanlarının ulaşması için çalışan IATA ve NON IATA acentelerinin işlerini kolaylaştırmak ve hızlandırmak, küresel ağ ile sorunsuz bir şekilde buluşturmak için yaşadığınız çağın gereklerine uygun teknolojik çözümler sunuyoruz.

  • Uçtan uca online çözümler
  • Sys-R firmaya özel yazılım çözümleri
  • Pratik ve hızlı işlemlerle satış karlılığının arttırılmasına yönelik çözümler
  • Kolay anlaşılan ve uygulanan yalın yazılımlar
  • Tüm verilerin ve iş süreçlerinin tek merkezden yönetilmesi
  • En yüksek mobil performans ve partik kullanım
  • Çok daha kısa rezervasyon süresi, hızlı ve otomatik kontroller, kolay muhasebe ve opreasyon yönetimi başlıca online çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

SYS Ne Yapar?

SYS bir sistem acentesidir. müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde sınırlara yer yok. Bir acentenin yapabileceği her şeyi ve hatta çok daha fazlasını SYS tek ekran üzerinden çok daha etkili bir şekilde yapabilir. Acentenin talepleri değerlendirilir ve her acenteye özel olarak hizmet paketlerimizden biri veya birkaçı sunulur. Turizm sektöründeki ihtiyaçları, doğacak sorunları ve yaşanabilecek olası insani hataları önceden öngörerek sistem üzerinden tüm bu noktalara en doğru şekilde dokunabiliyoruz. Hata payını en aza indirgemenin yanı sıra bir personel eğitiminin ne kadar zor ve önemli süreçlerden geçtiğinin farkında olan bir yazılım firması olarak, web ara yüzümüzü bu doğrultuda basit, pratik ve kolay bir şekilde tasarlıyoruz. Kısa süreli bir eğitim ile tüm çalışanlarınız sistemimizdeki komutları efektif bir şekilde kullanabileceklerdir.

 

Yazılım Her Şeyi Çözer!

SYS ile kullanmadığınız hiçbir şey için ödeme yapmak zorunda değilsiniz! Kullandığınız hizmet kadar ödeme yapmanıza olanak sağlayan paketkerimiz ile modüller içerisinden istediğiniz hizmeti çıkarıp dilediğinizi ekleyebilir, sınırsız istekte bulunabilirsiniz. Muadillerinden çok daha uygun fiyatlarla çok daha etkili online çözümler sunan SYS, müşterilerine internetin olduğu her yerde tüm işlerini kolaylıkla yapma ve takip etme imkanı sunar.

Rezervasyon, operasyon ve devamında da bir ön muhasebe programı olan SYS, kullanım alanları sayesinde insan gücüne olan ihtiyacı doğrudan azaltır. Hata payını çok düşük seviyelere çeker, sizi mükemmel hizmet anlayışı ile buluşturur. Programın acenteye sunduğu katkılar kadar kişisel katkısı da bir hayli önemlidir. Rakiplerine göre kullanmış olduğu web tabanının kullanımı çok daha kolay ve pratiktir. Diğer yazılım çözümlerinde her şey sistem üzerinden yapılamadığı için bir personelin eğitimi minimum  4/5 ayı bulurken, SYS ile bu eğitim süreci 3 güne kadar iner. Çünkü yazılımın asıl amacı insanların is gücünü hafifletmek ve sürecini pratikleştirerek hızlandırmaktır.

Sektördeki her müşterimiz bilir ki acente muhasebesi yapmak sanıldığından çok daha karmaşık süreçlerden oluşur. Bu nedenle teknoloji desteği almak oluşabilecek tüm karmaşayı ve hata oranını en aza indirir. SYS sunduğu hizmetler ile günün sonunda yalnızca acente danışmanlığı sunmakla kalmaz muhasebe danışmanlığı da sunmuş olur.

Tek ekrandan tüm işlerini yönet!

SYS-R‘nin ürünlerinin 1. amacı acentenin rezervasyon hizmetlerini buradan üretmesidir. Satış, transfer, otel, araç kiralama, organizasyon ve vize işlemlerini buradan kolaylıkla takip eder ve muhasebesini yapar. Raporlama hizmetimiz ile birleştirdiğimiz departmanların muhasebe işlemleri aynı ekran üzerinden yürütülebilmektedir. Tek ekran üzerinden yapacağınız tahsilat, nakit akışı, gelir-gider, kasa-banka, satış, KDV ve ödeme raporlarına hızlıca ulaşabilirsiniz.

SYS Nedir, Ne Yapar?

SYS-R

 

Seyahat acenteleri için uçtan uca, daha kolay, daha hızlı ve muadilleri ile kıyaslanamayacak kadar ekonomik online çözümler sunuyor ve süreci her anlamda yönetiyoruz.

Müşterilerimizin benzersiz tüm ihtiyaçlarınıza hızlı yanıt verebilmek için özel modüller, düğmeler ve alanlar ekliyor, kendimizi sürekli yeniliyoruz.

Bizi Takip Edin!

Büyükesat Mah.
Turgutlu Sok. 36/1 GOP Çankaya/Ankara

sys@sys-r.com.tr
+90 312 229 08 88