SYS Hakkında Kısa Bir Not!

SYS, seyahat acenteleri ve tedarikçilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde alanında uzman yazılımcılar ve Ar-Ge ekibi ortaklığı ile sıfır hata üzerine odaklı bir sistemle tasarlanmıştır. Bir acentenin ihtiyacı olan her komuta sahip yazılım çözümlerimiz ile tek ekran üzerinden kolaylıkla kaynak yönetimi ve takibi yapabilirsiniz.

“Yazılım her şeyi çözer!” fikrini benimseyerek yola çıkan SYS, bir acentenin tüm faaliyetlerini kapsayacak ürünlere sahip olmayı ve müşterilerinin tek elden acente danışmanlığı almalarını sağlamayı amaçlamıştır.

Binlerce seçeneğin tek bir ekranda görüntülenmesi, yönetilmesi ve takip edilmesi konusunda sıfır hata üzerine çalışan yazılım çözümlerimiz ile tüm online seyahat işlemlerinizin yanı sıra ön muhasebe işlemleriniz için de danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Bu hizmet size zaman ve masraftan tasarruf etmenizi sağlarken, kullanım kolaylığı ile kişisel katkılar da sağlar. Personellerinizin sistemi kısa süre içerisinde profesyonel şekilde kullanmalarına yönelik  tüm detayları düşünen yazılım desteğimiz sayesinde uzun ve zahmetli personel eğitim süreleri birkaç güne indirilmiş olur.

SYS Ürün ve Hizmetler

HEDEFLERİMİZ

Turizmin devamlılığının doğal güzelliklerin korunması, kültürel–tarihi doku ve değerlerin korunması ile mümkün olacağının bilincine sahip ve çevreye duyarlı bir şirket olarak ticari hayata birinci adımı atmış bulunuyoruz.

Bu güzel değerlere tüm dünya insanlarının ulaşması için çalışan IATA ve NON IATA acentelerinin işlerini kolaylaştırmak ve hızlandırmak, küresel ağ ile sorunsuz şekilde buluşturmak için yaşadığımız çağın gereklerine uygun teknolojik çözümler ile hizmetinizdeyiz!

• Uçtan uca online çözümler
• SYS-R firmaya özel yazılım çözümleri
• Basit ve hızlı işlemlerle satış ve kârlılığın arttırılmasına yönelik çözümler
• Kolay anlaşılan ve uygulanan yalın yazılımlar
• Tüm verilerin ve iş süreçlerinin tek merkezden yönetilmesi
• En yüksek mobil performans ve pratik kullanım
• Çok daha kısa rezervasyon süresi, hızlı ve otomatik kontroller, kolay muhasebe ve operasyon yönetimi.

SYS-R

 

Seyahat acenteleri için uçtan uca, daha kolay, daha hızlı ve muadilleri ile kıyaslanamayacak kadar ekonomik online çözümler sunuyor ve süreci her anlamda yönetiyoruz.

Müşterilerimizin benzersiz tüm ihtiyaçlarınıza hızlı yanıt verebilmek için özel modüller, düğmeler ve alanlar ekliyor, kendimizi sürekli yeniliyoruz.

Bizi Takip Edin!

Büyükesat Mah.
Turgutlu Sok. 36/1 GOP Çankaya/Ankara

sys@sys-r.com.tr
+90 312 229 08 88