SYS Nasıl Çalışır?

Ürün/Hizmet Ekleme

Acenteler hizmet alanlarına bağlı olarak dilediği kadar ürün/hizmet ekleme hakkına sahiptir. Bir acentenin yaptığı tüm işleri eksiksiz olarak yerine getirebilen SYS yazılım çözümleri ile dilediğiniz hizmeti dilediğiniz seviyede satın alabilirsiniz.

Ürün veya hizmet eklemek, eklenen ürünleri düzenlemek, satışları görmek ve operasyon yönetimi için sistemi her yönü ile kullanabilirsiniz. Sisteme otel, uçak bileti, araç kiralama ve transfer ile vize takip işlemleri gibi hizmetleriniz ile bunlara bağlı ekstra hizmetleri kolayca ekleyebilirsiniz. Sınırsız ürün ve hizmet ekleme seçeneği SYS ile mümkün!

Uçak bileti bölümünde satış, ceza, mil, mco, değişiklik, koltuk, bagaj durumu, hava yolu anlaşmaları, ödeme seçenekleri, özel anlaşmalar ve diğer tüm bilgileri yükleyebilirsiniz. SYS, bir acentenin yapabileceği tüm işleri çok daha hızlı ve sıfır hata prensibine dayalı olarak yapar. Talepleriniz doğrultusunda dilediğiniz tüm işlem komutları sisteme yüklenebilir.

Transfer bölümünde tedarikçi bilgileri, araç tipi, şoför, araç bilgisi, detaylı yolcu bilgileri, özel ek hizmetler (karşılama hizmeti, bebek koltuğu, önemli yolcu vb.) ve ücret bilgileri detaylı olarak isteğiniz doğrultusunda ihtiyacınız olan tüm komutlar sisteme yüklenebilir.

Vize takip bölümünde yolcunun seyahat bilgileri, evrak ve randevu durumu ile işlem sonunda pasaportun yolcunuza güvenli bir şekilde ulaşmasına kadar tüm süreci etkin bir şekilde takip edebilirsiniz. Sistem, acentelerin tüm süreçlerini yakından takip etmeleri üzerine kurulu, operasyon sürecini kolaylaştıran ve hızlandıran bir yapıda tasarlanmıştır. Bu sayede hata payı en aza iner ve müşteri memnuniyet bildirimleriniz artarak size satış gücü olarak geri döner.

Bulut (Cloud) Sistemi

Nerede olursanız olun tüm işleyişi kolayca yönetir ve takip edebilirsiniz. Kullanımı kolay kullanıcı ara yüzü sayesinde personel eğitiminden de oldukça önemli seviyede zaman kazanılmasını sağlayan sistemimiz, internetin olduğu her yeri sizin için bir ofise dönüştürür.

SYS Cloud sistemi, web üzerinden çalışan versiyondur. Uçak bileti, otel, transfer, araç kiralama, vize departmanlarınız için ürün veya hizmet ekleme/düzenleme işlemlerinizi Cloud sistemi üzerinden de kolayca yapabilirsiniz.

Satışlarınız ve operasyon için gerekli birçok bilgiye Cloud sistemi ile erişebilirsiniz. Cloud internet üzerinden erişebilen bir sistem olduğu için şirketinizde yürütülen tüm operasyonu dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman yönetebilirsiniz.

B2B alt acente paneline, şifre verdiğiniz acenteler erişebilir ve komisyonlu veya net fiyatlar ile sizin ürünlerinizi satın alabilirler. Acenteleriniz ile çalışma şeklinizi cari hesap veya anında ödeme şeklinde seçebilirsiniz. Tüm bu komutlar ve daha fazlası için V1 güncellemelerimize devam ediyor, V2 çalışmalarımıza hız kazandırıyoruz. Amacımız acentelerin en etkin şekilde, en pratik yoldan hizmet vermelerini sağlamaktır.

Finans Yönetimi/Raporlama


SYS-R, online seyahat çözümlerinin yanı sıra ön muhasebe danışmanlık hizmeti de sunar. Zaman ve masraftan tasarruf edilmesini sağlarken, tüm birimlerin istendiğinde detaylı analiz edilerek raporlandırılması konusunda gerekli güçlü alt yapıya sahiptir.

Sistemimize bağlı akıllı raporlama hizmeti ile istediğiniz verilere hızlı ve hatasız bir şekilde ulaşabilirsiniz. Karlılık ve maliyet hesabı, cari kayıt takibi, günlük satış raporları,  detaylı satış raporları, geçmiş yıllarla karşılaştırmalı raporlar gibi her kurum veya münferit müşteri bazında acentenin detaylı finans raporlarının tek tuşla çıkarılması sistemin acentelere sağladığı en önemli kolaylıklardan biridir.

Turizme özel, turizmcilerin anlayacağı şekilde hazırlanan SYS-R; cari hesap, e-fatura destekli faturalama sistemi, kasa ve banka hesap yönetimi, pos cihazları yönetimi gibi birçok özelliğe sahiptir. Muhasebe modülü ile bakiyeli satışların listesini alabilir, kime ne zaman ne kadar ödeme yapacağınızı görebilirsiniz. Transfer bilgileri, otel girişleri, otel ödemeleri, paket turlar, uçuş bilgileri ve çok daha fazla işlem ile ilgili ödemeler konusunda birçok detaya kolayca ulaşabilirsiniz.

SYS-R

 

Seyahat acenteleri için uçtan uca, daha kolay, daha hızlı ve muadilleri ile kıyaslanamayacak kadar ekonomik online çözümler sunuyor ve süreci her anlamda yönetiyoruz.

Müşterilerimizin benzersiz tüm ihtiyaçlarınıza hızlı yanıt verebilmek için özel modüller, düğmeler ve alanlar ekliyor, kendimizi sürekli yeniliyoruz.

Bizi Takip Edin!

Büyükesat Mah.
Turgutlu Sok. 36/1 GOP Çankaya/Ankara

sys@sys-r.com.tr
+90 312 229 08 88