MOKA Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşu A.Ş. Nedir?

Moka, mobil ve online finansal teknoloji çözümleri üreterek ödeme dünyasındaki işlemlerinizi hızlandıran, basitleştiren; işletmelere Visa, MasterCard, American Express ve Troy gibi tüm ödeme şirketleri tarafından onaylı, yüksek güvenlik standartlarına uygun ve geliştirilmiş ödeme çözümleri sunan bir Türkiye İş Bankası A.Ş. kuruluşudur. MOKA Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşu A.Ş. ile Sanal POS ile ödeme almaktan, ödeme planı çıkarmaya kadar birçok iş sürecinizi dijitalleştirebilirsiniz!

Moka Avantajları Nedir?

Ürün ve hizmetlerin internet ortamında banka ve kredi kartı ile satışa uygun halde sunan e-ticaret sitelerinin Sanal POS entegrasyonu yapmaları gerekmektedir

Moka Sanal POS Nedir?

E-ticaret siteleri, müşterilerinden kartla internet üzerinden ödeme almak için bir Sanal POS altyapısına sahip olmalıdır. Sanal POS entegrasyonu, e-ticaret sitelerinin kredi ve debit kartlardan tahsilat yapılabilmesine imkan sağlar.
 
Web sitesi üzerinden başvurunuzu %100 ücretsiz olarak yapabilir, uzman satış yöneticilerinden size özel komisyon oranı teklifi alabilirsiniz.

Moka Sanal POS Kurulumu ve Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Moka Sanal POS kullanmak isteyen e-ticaret siteleri, uygulama girişimleri, browser arayüz veya masaüstü tabanlı yazılım çözümleri sunan şirketler; ödeme işlemleri için MOKA Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşu A.Ş. çözümlerini, Moka Web Servisleri ile kolayca entegre olarak kullanabilirler.
 
Moka’nın sunduğu Sanal POS hizmetine dair kurulumun nasıl yapıldığını, yazılım birimleri için hazırlanan geliştirici sayfasında detaylı olarak bulabilirsiniz. Satış yöneticiniz aracılığı ile BT ekiplerinden hızlıca destek alabilirsiniz.

DijiKolay Kapsamında Moka Sanal POS'un İş Bankası Müşterilerine Sunduğu Avantaj ve Koşullar Nedir?

İş Bankası müşterilerine komisyon ve taksit seçeneğinde uygun oran imkanları ve ertesi gün tahsilat seçenekleri sunulmaktadır.
İş Bankası İlk Ticarim Hesabı sahibi müşterileri Sanal POS hizmetinden oldukça hızlı bir şekilde yararlanabilmektedir.
 
DijiKolay ile MOKA Sanal POS hizmetinden faydalanmaya başlayan İş Bankası müşterileri, 3 ay boyunca veya azami toplam 100.000 TL tutarındaki Sanal POS işlemleri için %0 komisyon avantajından yararlanabileceklerdir.

SYS-R

 

Seyahat acenteleri için uçtan uca, daha kolay, daha hızlı ve muadilleri ile kıyaslanamayacak kadar ekonomik online çözümler sunuyor ve süreci her anlamda yönetiyoruz.

Müşterilerimizin benzersiz tüm ihtiyaçlarınıza hızlı yanıt verebilmek için özel modüller, düğmeler ve alanlar ekliyor, kendimizi sürekli yeniliyoruz.

Bizi Takip Edin!

Büyükesat Mah.
Turgutlu Sok. 36/1 GOP Çankaya/Ankara

sys@sys-r.com.tr
+90 312 229 08 88